Kontakt

info@opakujto.pl

tel. +48 668 485 005

Znajdź nas na Facebooku

Opakowania drewniane

<< Powrót do listy

W naszej ofercie można znaleźć pudełka drewniane, które doskonale nadają się do produktów ekskluzywnych, rozmaitych alkoholi i innych zastosowań, w których liczy się wysoka jakość i solidność.
Oferujemy nie tylko eleganckie i niezwykle trwałe opakowania drewniane wykonane na indywidualne zamówienie, ale również wielofunkcyjny produkt, który może znaleźć różne zastosowania. Do produkcji naszych pudełek z drewna używamy wysokiej jakości materiałów gwarantujących solidne wykonanie.
Realizujemy zamówienia na drewniane pudełka z sosny, świerku, buku czy brzozy, a także w zależności od Państwa indywidualnych potrzeb i wymagań z innych, bardziej wyszukanych gatunków drewna. Wykonujemy też proste drewniane pudełka ze sklejki i płyty MDF. Jako profesjonaliści oferujemy Państwu różnorodne wykończenia pudełka m.in. bejcowanie i lakierowanie. Pudełka drewniane idealnie sprawdzają się jako opakowania do różnego rodzaju upominków lub produktów w tym alkoholi, herbat czy cygar. Na specjalne zamówienie możemy wykonać na drewnianym pudełku grawer z dowolnym wzorem lub napisem. Oferujemy również różnorakie wkładki do pudełek np. gąbkę, piankę techniczną, drapowaną satynę czy też wkładkę tekturową z nacięciami.

Znakowanie: grawerowanie laserem, hot-stamping, naklejki wypukłe.

Wkładki: wytłoczka, gąbka, pianka techniczna, drapowana satynka, wkładka tekturowa z nacięciami, wkładka na CD, rafia