Kontakt

info@opakujto.pl

tel. +48 668 485 005

Znajdź nas na Facebooku

Opakowania kaszerowane

Opakowania kaszerowane wyróżniają się przede wszystkim elegancją, a zarazem prostotą wykonania. Są wyjątkowe. Składają się z dobrej jakościowo tektury litej lub falistej, a także papieru ozdobnego. To wyjątkowa propozycja trwałych, a jednocześnie estetycznych pudełek na różne okazje. Nasze opakowania są produkowane w Polsce. Dużą wagę przykładamy do jakości wykonania. Stąd też nasze produkty są solidnie wykończone. Ponadto zapewniamy okleiny o różnych strukturach i kolorach. W ten sposób znajdziesz u nas dokładnie to, czego szukasz. Praktyczne opakowania to doskonały sposób na gustowny prezent dla kontrahentów, klientów, a także ważnych gości. Pudełka kaszerowane

Z chęcią doradzimy!

Jeśli nie wiesz, co wybrać, pomożemy Ci. Wystarczy, że powiesz nam, co chcesz opakować, a my podpowiemy, jakie pudełko będzie do tego najodpowiedniejsze. Optymalizujemy koszty, dobierając właściwy rozmiar i materiały wykonania. Dzięki temu oferujemy wyjątkowy produkt w bardzo przystępnej cenie. Możesz także zdecydować się na odpowiednie wypełnienie wewnętrzne, np. z gąbki, pianki technicznej, drapowanej satyny, kartonu, tekturowej wkładki czy sianka. W ten sposób nie tylko sprawisz, że opakowania będą wyglądały dużo szlachetniej, ale także spełnią funkcję ochronną.

Opakowania kaszerowane z logo

Możesz także zdecydować się na opakowania kaszerowane z logo czy też innym elementem firmowym. Najczęściej w tym celu posługujemy się techniką sitodruku, która jest uniwersalna. Grafikę można nanosić praktycznie na każdym opakowaniu, niezależnie od struktury, gramatury, wielkości czy kształtu. Jeśli natomiast zależy Ci na tym, by w sposób szczególny podkreślić wybrany element, postaw na naklejki wypukłe, inaczej zwane 3D. Są one bardzo trwałe, a przez to zachowują swój estetyczny wygląd na lata. To propozycja dla wymagających klientów.